Про компанію - Meridian 34
Meridian 34

Про компанію

14 років роботи

165 завершених проектів

41% портової перевалки мінеральних добрив на нашому устаткуванні

5 країн де ми працюємо

Наші досягнення

перевантаження мінеральних добрив України
0%

Історія компанії

2007 рік заснування компанія «Меридіан 34». Підприємство розпочиналося з виробництва ексклюзивного обладнання для харчової промисловості. 2014 р — «Меридіан 34», успішно вирішує технологічні складності логістичної галузі та розробляє унікальне та ексклюзивне обладнання для мінеральних добрив.

Завдяки досвіду в обслуговуванні обладнання для перевалки мінеральних добрив ми розробили абсолютно нові вагодозуючі системи, які справили справжній фурор у галузі логістики, зарекомендувавши себе в портах і складах. Комплекси та системи від «Меридіан 34» мобільні, економні та мають високу продуктивність.

2017р — через високий попит на мінеральні добрива, «Меридіан 34» створила перший комплекс для компанії «ГросДорф» у м. Черкаси. Завдяки новій конструкції підприємству вдалося швидко розвантажити і розфасувати добрива, що надійшли. Швидкість роботи комплексу була рекордною. Час поставки-розвантаження-фасування продукції, яке раніше тривало кілька тижнів, знизилося до лічених годин, що дозволило уникнути додаткових економічних витрат, заощадити час, гроші. За період 2018-2019 компанія виконала 30 контрактів щодо постачання такого типу обладнання.

2018 – вирішуючи завдання ринку, «Меридіан 34» розробляє установки для виробництва сухих комплексних мінеральних добрив.

2020 р – використовуючи успішний досвід в установці вагодозуючого обладнання ми вже проектуємо агрологістичні комплекси вирішуючи поставлені завдання наших замовників.

Наразі фахівці «Меридіан 34» займаються проектуванням чергового революційного обладнання для виробництва рідких комплексних добрив, анонс яких планується на 4 квартал 2020 року.

Наші клієнти: